vrijdag 1 december 2023, Bunnik
Deze keer zal het thema ‘Functionele stoornissen’ centraal staan. Dit is bij uitstek een thema op het grensvlak van neurologie en psychiatrie, waarover echter nog veel misverstanden bestaan en waar niet zelden in bedekte, vaak onduidelijke termen over wordt gecommuniceerd, zowel met collega’s, alsook met patiënten.
De bespreking van de diverse functionele beelden zal aan de hand van meerdere casus gedaan worden, waarbij zowel bewegingsstoornissen, epileptische beelden, alsook primair psychiatrische casuïstiek gepresenteerd zullen worden. Uiteraard komt hier ook de differentiële diagnostiek van deze beelden voorbij.
Daarnaast zal er ruim tijd ingeruimd worden voor praktische zaken die samenhangen met functionele stoornissen, met vragen over hoe iemand met de verdenking op een functionele stoornis kan worden verwezen en hoe en waar functionele stoornissen behandeld kunnen worden. Tenslotte zal de vraag aan de orde komen hoe je communiceert over en met mensen met een functionele stoornis, en welke tools ons daarbij ter beschikking staan.
Kortom, veel variatie en daarom veel redenen om u in te schrijven voor deze dag.
Datum | vrijdag 1 december 2023 |
Locatie | Postillion Hotel Utrecht Bunnik |
Plaats | Bunnik |
Toegekend door ABC1 (Verenso), NVKG, VSR (5 pnt); aangevraagd bij NVvP. Internisten ouderengeneeskunde en neurologen ontvangen accreditatie via de regeling ‘25% nascholing buiten het eigen vakgebied’
Het inschrijfgeld bedraagt: € 295
Specialisten ouderengeneeskunde, (klinisch) geriaters, (ouderen)psychiaters, internisten ouderengeneeskunde, neurologen en verpleegkundig specialisten. Ook andere belangstellenden zijn van harte welkom
U kunt ons bereiken via onderstaande gegevens
deelnemersadministratie